Serwis laptopów i desktopów

 

 

Cevo - specjalistyczny serwis laptopów Wrocław. Nasza oferta obejmuje naprawy dowolnych usterek komputerów stacjonarnych i laptopów. Czyszczenie płyty głównej po zalaniu, uszkodzone klawiatury, obudowy, zawiasy, zbite matryce, usterki płyty głównej (w tym układów BGA) oraz zawirusowanie to najczęstsze zgłoszenia, z którymi trafiają do nas klienci.

 

Ponad 10 lat praktyki serwisu owocuje doświadczeniem, pozwalającym na skuteczną naprawę nawet w najtrudniejszych przypadkach, mieszcząc się jednocześnie w rozsądnych ramach cenowych. Dzięki zaawansowanym technologicznie narzędziom i maszynom serwisowym jako jedni z niewielu mamy możliwość naprawiania komputerów z usterkami układów BGA na płycie głównej.

 

Typowym objawem uszkodzenia układu BGA są przebarwienia i artefakty na obrazie, brak obrazu, wyświetlanie tylko jednego koloru, obraz podzielony na kilka części, brak możliwości włączenia komputera. Najkorzystniejszym rozwiązaniem problemu jest reballing BGA (Wrocław), proces naprawczy pozwalający na przywrócenie komputera do sprawnego funkcjonowania.

 

W Cevo najważniejszą osobą jest klient. W trosce o bezpieczeństwo i zaufanie opracowaliśmy przejrzystą umowę serwisową, która zapewnia osobie zlecającej wykonanie usługi na jasnych zasadach. Szczegółowe warunki serwisowania komputera ustalane są indywidualnie, a klient nigdy nie jest zaskakiwany dodatkowymi kosztami. Na każdą wykonaną usługę wypisywana jest gwarancja.

 

Jeśli Państwa komputer uległ awarii zapraszamy na diagnostykę oraz wycenę naprawy. Czynne od Poniedziałku do Piątku w godzinach 10:00 do 18:00.

tel.888-650-650

 

 

 

facebook