Serwis telefonów gsm

Nasza oferta obejmuje naprawy wszystkich telefonów komórkowych. Od prostych, starszych modeli aż po najnowsze smartfony – profesjonalni serwisanci GSM poradzą sobie z dowolnymi usterkami gniazd zasilania, słuchawkowych, uszkodzonymi wyświetlaczami, digitizerami (panelami dotykowymi) oraz w razie potrzeby przeprowadzą naprawę płyty głównej telefonu.

 

Z uwagi na charakterystykę użytkową telefonów komórkowych urządzenia te statystycznie często ulegają zalaniu. Dzięki wypracowanej na przestrzeni lat technice oczyszczania serwis GSM Wrocław Cevo osiąga wysoki procent uratowanych urządzeń, których naprawy mogą nie podjąć się inne firmy z branży.

 

Serwis iPhone Wrocław jako osobna gałąź telefonów komórkowych traktowana jest szczególnie. Naprawami iPhone zajmuje się osobny dział serwisowy dedykowany tylko i wyłącznie tym właśnie telefonom, dzięki czemu świadczone usługi stoją na najwyższym poziomie. Wykonujemy naprawy programowe zarówno jak i sprzętowe.

 

W serwisie Cevo najważniejszą osobą jest klient. W trosce o bezpieczeństwo i zaufanie opracowaliśmy przejrzystą umowę serwisową, która zapewnia osobie zlecającej wykonanie usługi na jasnych zasadach. Szczegółowe warunki serwisowania komputera ustalane są indywidualnie, a klient nigdy nie jest zaskakiwany dodatkowymi kosztami. Na każdą wykonaną usługę wypisywana jest gwarancja.

 

Jeśli Państwa iPhone uległ awarii zapraszamy na diagnostykę oraz wycenę naprawy. Czynne od Poniedziałku do Piątku w godzinach 10:00 do 18:00.

tel.888-650-650

 

facebook