Serwis komputerów Apple

Cevo - specjalistyczny serwis Apple Wrocław. Nasza oferta w obszarze komputerów Apple obejmuje naprawy dowolnych usterek - począwszy od problemów programowych, wirusów, przez mechaniczne uszkodzenia obudowy, matryc aż po zaawansowane naprawy płyty głównej.

 

Naprawa komputerów Apple z wykorzystaniem zaawansowanych technologicznie narzędzi możliwa jest jedynie dzięki profesjonalizmowi i doświadczeniu serwisantów. Praktyka wyniesiona z pracy w autoryzowanych serwisach gwarancyjnych pozwala na osiągnięcie wysokiego procentu skutecznych napraw nawet przy najcięższych przypadkach, takich jak usterki układów BGA, układów zasilania i innych uszkodzeń w obrębie płyty głównej.

 

Specjalizujemy się również w naprawach po zalaniu. Dzięki zastosowaniu odpowiednich procedur czyszczenia ultradźwiękowego i chemicznego możemy uratować komputer, którego nie będą w stanie naprawić inne serwisy z branży. Naprawa Macbook Apple wykonywana jest na najwyższym poziomie i w rozsądnych cenach.

 

W serwisie Cevo najważniejszą osobą jest klient. W trosce o bezpieczeństwo i zaufanie opracowaliśmy przejrzystą umowę serwisową, która zapewnia osobie zlecającej wykonanie usługi na jasnych zasadach. Szczegółowe warunki serwisowania komputera ustalane są indywidualnie, a klient nigdy nie jest zaskakiwany dodatkowymi kosztami. Na każdą wykonaną usługę wypisywana jest gwarancja.


Jeśli Państwa komputer lub telefon uległ awarii zapraszamy na diagnostykę oraz wycenę naprawy. Czynne od Poniedziałku do Piątku w godzinach 10:00 do 18:00.

tel.888-650-650

facebook