Serwis konsoli do gier

 

Cevo - specjalistyczny serwis konsol Wrocław. Nasza oferta obejmuje naprawy wszystkich usterek konsol do gier PS3, PS3 Slim, Xbox 360, Xbox 360 Slim, PSP 1004/2004/3004. Nasi technicy naprawiają usterki płyt głównych, układów BGA, wyświetlaczy, tacek CD/UMD, laserów oraz wszystkie pozostałe.

 

Zakres napraw w obszarze konsol PS3 Fat , PS3 Slim ,PS3 Super Slim , PS4 , Xbox 360 i Xbox 360 Slim , Xbox One jest zbliżony. Najczęściej przyjmujemy zgłoszenia związane z usterkami płyty głównej oraz układów BGA wlutowanych bezpośrednio na niej. Objawy z jakimi mamy do czynienia to 1, 2, 3 lub 4 czerwone diody (Xbox), YLOD – żółta dioda (PS3), Blue Line of Deth (PS4) nie włączająca się konsola, brak obrazu na złączu HDMI.

 

Konsole z racji swojego przeznaczenia użytkowane są intensywnie, a ich działanie przez długi okres czasu pod wysokim obciążeniem jest bezpośrednią przyczyną podwyższonej temperatury pracy, co z kolei przegrzaniem i awarią. Dzięki zastosowaniu maszyn do reballingu BGA o najwyższym światowym standardzie oraz przestrzeganiu odpowiednich procedur serwisowania naprawa konsol (Wrocław) jest trwała i skuteczna, co potwierdza szerokie grono zadowolonych klientów.

 

W trosce o bezpieczeństwo i zaufanie opracowaliśmy przejrzystą umowę serwisową, która zapewnia osobie zlecającej wykonanie usługi na jasnych zasadach. Szczegółowe warunki serwisowania komputera ustalane są indywidualnie, a klient nigdy nie jest zaskakiwany dodatkowymi kosztami. Na każdą wykonaną usługę wypisywana jest gwarancja.

 

Jeśli Państwa konsola uległa awarii zapraszamy na diagnostykę oraz wycenę naprawy . Czynne w godzinach od  Poniedziałku do Piątku 10:00 do 18:00, Serwis konsol Wrocław, ul. OBORNICKA 77A.

tel.888-650-650

 

facebook